Про компанію

 

 Якщо перед вами виникла необхідність придбання кліматичної техніки, і при виборі оптимального вироби ви схилилися до того, що продукція компанії Сooper&Hunter є найбільш привабливою для вас, то рекомендуємо придбати її в нашому офіційному інтернет-магазині.

 

Ми виділяємося від конкуруючих компаній абсолютно всім – починаючи професійним обслуговуванням і низькими цінами, закінчуючи сертифікованими інсталяторами і обладнанням.

Наша компанія є офіційним партнером компанії Cooper&Hunter більше 15 років, тому ви гарантовано отримаєте оригінальний прилад, який обслуговується авторизованими сервісними центрами бренду.

Асортимент кліматичної техніки Cooper&Hunter

представленої в нашому інтернет-магазині включає:

Ширшого асортименту ніж у нас вам не знайти – на сайті представлені абсолютні всі моделі, які випускаються на сьогоднішній день, тому вибір вкрай великий і дозволить вам придбати оптимальне виріб виходячи з необхідної вартості і функціонала.

Доставка продукції можлива в будь-яку точку України популярними службами доставки. По Києву ж і Київської області Ви можете отримати товар максимально в найкоротші терміни, так як склади розташовані в столиці, а доставку здійснюють не тільки наші кур'єри, а й наші сертифіковані монтажні бригади при замовленні кліматичної техніки з установкою.